Plane Finder – Uçuş Takibi v7.8.0 APK

655 0

Plane Finder, dünya çapında bir haritada canlı hareketli uçakları gösterir. Harita görünümü, hava trafiğinin kesintisiz bir görüntüsünü veren ön ve merkezdir ve özelliklerine erişmek hızlıdır.

Düzlem Bulucu, 2009’dan bu yana en çok oy alan ve en üst sırada yer almıştır.

Uçuş numarası, yer adı, havalimanı, havayolu ve uçak ile arama yapın veya haritaya göz atın.

23 farklı düzlem belirteçleri dahil edildi ve kolay tanımlama için uçakların yanında havayolu logoları görüntüleniyor.

Fotoğraflar dahil olmak üzere ayrıntılı uçuş ve uçak bilgilerini görmek için bir uçağa dokunun veya canlı geliş ve gidiş tahtalarını görmek için bir havalimanına dokunun.

Cihaz kameranızı kullanarak havai düzlemleri tanımlamak için Artırılmış Gerçeklik (AR) görünümünü de kullanabilirsiniz.

Güçlü ve sınırsız özel filtreler kullanmakta serbesttir. İlgilendiğiniz uçaklara hızlı erişim için ihtiyaç duyduğunuz sayıda filtre oluşturabilir, kaydedebilir ve adlandırabilirsiniz.

İlgi duyduğunuz bölgelere veya havaalanlarına hızlı bir şekilde gitmek için dünya genelindeki kayıtlı yerlere yer imleri ekleyin ve göz atın.

Özel uyarılar, Uygulama İçi Satın Alma yoluyla sınırsız ve kilidini kaldırır, böylece hava trafiğini izlemekten bir mola verebilir ve bir uçak havadayken veya yakınınızdayken uygulamanın size bildirmesine izin verebilirsiniz.

Plane Finder Gizmodo, CNN, GMA, BBC, Sunday Times, Sunday, CNET, Wired, GQ Magazine ve daha birçok tarafından yayınlanmıştır. Milyonlarca mutlu kullanıcımız var ve Plane Finder yenilikçi yeni özellikler ile düzenli olarak güncelleniyor. Destek ekibimiz her zaman geri bildirimi dinler ve yanıtlar.

Her gün genişleyen kendi kapsamlı uçuş izleme ağımızı işletiyoruz!

Önemli Not:
Düzlem Bulucu, uçaklar tarafından konumsal verileri alıcıya iletmek için kullanılan gerçek zamanlı ADS ‐ B sinyallerini toplayarak çalışır. Bu teknoloji geleneksel radardan daha hızlıdır ve hava trafik kontrolü ve navigasyonu için kullanılır. ADS ‐ B, tüm hava yolları veya uçaklar tarafından kullanılmaz, ancak bu değişmekte ve ADS ‐ B tarafından izlenen uçak sayısı sürekli artmaktadır. Kuzey Amerika için yakın zamanda gerçek zamanlı geleneksel radar tipi veriler de dahil edilmiştir; Bu kısa bir gecikmeye tabidir.

MOD Özellikleri:

  • Ücretli uygulama ücretsiz kullanım için paylaşılmıştır.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 6,83 MB

Bir cevap yazın