Plex for Android v9.20.1.979 Premium APK

1615 0

Mediaverse’te ustalaş. Akıllı TV, Roku, Apple TV, Fire TV, PC, Mac, Android veya iPhone’unuza ücretsiz film ve TV şovlarının yanı sıra tüm kişisel video, müzik ve fotoğraf koleksiyonlarınızın yanı sıra tercih ettiğiniz podcast’leri, web şovlarını ve çevrimiçi haberleri yayınlayın .

• Dünyanın dört bir yanındaki film yapımcılarından 1000’lerce ÜCRETSİZ film ve TV şovu yayınlayın. Oscar ™ ödüllü filmlerden Anime’ye, Bollywood müzikallerine, belgesellere, aile dostu şovlara ve çok daha fazlasına.
• Tüm kişisel medyanızı (fotoğraflar, müzik, filmler, şovlar, hatta DVR-ed TV bile) sihirli bir şekilde organize edin ve güzel, basit bir arayüzde herhangi bir cihaza aktarın; Plex zengin açıklamalar, resimler ve diğer ilgili bilgileri ekler.
• Kişiselleştirilmiş öneriler yoluyla en sevdiğiniz podcast’i arayın veya yenilerini keşfedin. Ayrıca: 30 saniyelik atlama, değişken hızlı oynatma, zengin keşif ve cihazlar arası oynatma durumu için tam Plex stili desteği (Güvertede dahil), böylece herhangi bir cihazda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
• CBS, Financial Times, Euronews ve ABD’deki pazarların% 80’inden fazlası için en iyi yerel haber kaynakları da dahil olmak üzere 190’dan fazla küresel yayıncı iş ortağından (ve büyüyor!) Kişiselleştirilmiş ve güvenilir video haberleri alın.
• Kabloyu kesin! Plex Pass ile birinci sınıf olun ve Plex Live TV ve DVR’yi kullanın, böylece desteklenen herhangi bir dijital anten ve tunerle NBC, ABC, CBS ve FOX gibi havadan veya evde ücretsiz HD TV izleyebilir ve kaydedebilirsiniz. .
Daha fazla bilgi için https://www.plex.tv/free adresini ziyaret edin.
Not: Uygulamayı Google Play Store üzerinden satın aldıysanız veya bir Plex Pass’iniz varsa, tekrar satın almanız GEREKMEZ! Önceki satın alma işleminiz otomatik olarak algılanacaktır.
NOT: Mobil cihazlarda Plex kütüphanenizden medya oynatmak, uygulamanın kilidi açılana kadar sınırlıdır (müzik ve video için bir dakika, fotoğraflarda filigran). Tam işlevsellik için Plex Pass edinin -VEYA- uygulama erişimi için küçük, bir kerelik uygulama içi satın alma işlemi yapın. Kişisel medya akışı için Plex Media Server sürüm 0.9.11.1 veya daha üstü (https://plex.tv/downloads adresinden ücretsiz olarak edinilebilir) yüklü ve diğer cihazlara akış sağlamak için çalışır. DRM korumalı içerik, ISO disk görüntüleri ve video_ts klasörleri desteklenmez. Bu uygulamanın bazı özellikleri ilgi alanlarına dayalı reklamcılık tarafından desteklenmektedir, bu konuda daha fazla bilgi edinmek ve bu konuda seçimleriniz Plex Gizlilik Politikası ziyaret edin.DARALT

MOD Özellikleri:

  • Premium özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 60 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments