PrettyUp v5.2.0 Pro MOD APK

75 0

PrettyUp güçlü bir face video editörü ve vücut geliştirici video yapımcısıdır. Fotoğrafları ve videoları aynı anda düzenleyebilirsiniz. Elinizden gelenin en iyisini göstermeden video veya fotoğraf çekmekten veya face and body sorununun kamera tarafından bozulmasından hala rahatsız mısınız? Prettyup, güzelliğinizi geri kazanmak ve değerli anlarınızı kurtarmak için bunu yapacak. Yalnızca birkaç adımda yüz rötuşu, pürüzsüz bir cilt, daha ince bel ve daha uzun bacaklar gibi selfie videolarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Yüzünüzü ve vücudunuzu videonuzda doğal bir şekilde düzenlemek için gelin ve bu sıcak video düzenleyiciyi deneyin. Insta güzelliğinizi hemen buradan alın! Yüzünüzü ve videonuzu güzel parlak kameraya ayarlamak kolaydır. Insta emoji videolarınızı yakalamak için kullanalım. Burada birden çok yüzü ve gövdeyi düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz gibi düzenlemek için yüzü ve vücudu seçin. Ayrıca, bölüm düzenlemeyi destekleyen, sizin için harika bir klip editörüdür.

Face retouch
– Videolarda yüzü kolayca rötuşlayın ve yeniden şekillendirin. Selfie camera videolarda yüzünüzü doğal olarak sıvılaştırın güzellik.
– Büyük Gözler alın ve gözleri büyütün. Sizin için tasarlanmış mükemmel yüz video uygulaması. Farklı yüz şekillerine uyum sağlamak için farklı face şekillendirme modelleri hazırlıyoruz.
– Videolar için harika portre editörü. Yüz inceltme video editörü için en iyisi güzellik.
– Mükemmel burun editörü. Video rötuş için kolay kullanım.
– Ayrıca senin için bir dudak dolgunlaştırıcı. Dudaklarınızı aydınlatın. Herkes için video face editor.
– Mükemmel kaş editörü in selfie camera.

Video Gövdesi Düzenleyicisi
– Gövdeyi yeniden şekillendirin: ince ve sıska. Sizin için hazırlanmış güçlü rötuş araçları ve gövde değiştirici.
– Belinizi otomatik olarak inceltin ve aynı zamanda şişmanlatın. Profesyonel becerilere sahip olmayan kolay ve mükemmel bir vücut şekli editörü.
– Videoyu istediğiniz gibi rötuşlayın. İnce bel ve diğer mükemmel figürleri farklı vücut şekilleri ile destekliyoruz. Güzelliğinizi ve parlak selfie videolarınızı geri yükleyin.
– Vücut geliştirici: daha uzun ve harika bacaklar egzersiz yapın. Bu vücut düzenleme uygulamasında sizi daha uzun ve daha kısa yapmak için videoyu ve fotoğrafı uzatın.

Parlayan ve Pürüzsüz Cilt
– Lekeleri ve sivilceleri giderin. Denemeniz için mükemmel bir fotoğraf editörü. Fotoğrafların güzel görünmesi kolaydır.
– Pürüzsüz kırışıklıklar. Videoyu istediğiniz gibi ayarlayın. Mükemmel selfie video editörü ve vlog rötuş editörü. Videolarda ve fotoğraflarda yüz ve gövdeyi düzeltmenize ve düzenlemenize yardımcı olur.
– Cilt tonunuz bile, video düzenleme için harika yüz uygulaması

Yüzü Güzelleştir Güzellik
– Sizin için tasarlanmış diş beyazlatıcı. Mükemmel diş beyazlatma uygulaması ve kullanımı kolay.
– Kırışıklıkları giderin ve rötuşlayın. Göz çantasını çıkarın ve sizi güzel ve mükemmel 365 gün yapın.
– Nazolabialın düzenlenmesi ve çıkarılması da kolaydır.
– Gözleri aydınlatın. Fotoğraftaki gözlerinizi parlatın ve fotoğrafta sizi olağanüstü kılın. Makyajınızı aydınlatın.

Makyaj makeup camera app
-Yüzü kolayca rötuşlayın ve makyajı güzelleştirin. Makyaj için airbrush, ruj, göz farı kullanın.
-Fotoğraflı yüz makyajı editörü HD. Youcam gerçekçi makyaj yaptı.

Video Filtresi Düzenleyici
-Sizin için hazırlanmış çoklu yüz filtreleri. Popüler güzellik filtresi videolarınızı aydınlatır. Ins-layık özçekim yapmak için Tatil, Retro ve Sanatsal gibi 60’tan fazla face filtresi stili. Daha fazla filtre ve efekt geliyor.

Gelin ve bu sevimli selfie camera düzenleyicisini deneyin. Bu parlak video kamera, selfie videonuzu gerçekten aydınlatabilir. Güzelliğinize 3D efektler verin. U’yu her güzel selfie videonuz gibi yapın. Hayat önemsiz şeyler ve sıkıntılarla dolu olsa da PrettyUp ile en güzel anıları yaratmaktan ve ideal hayatınızı kucaklamaktan çekinmeyin. Unutma, sen güzel olmak için doğdun.

MOD Özellikleri:

  • Pro özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 235 MB
Android 5.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

Bir cevap yazın