ReaderPro v1.15.7.3 Premium MOD APK

Yaygın bir yanlış anlaşılma aksine, hızlı okuma sadece nadir dahiler için mevcut olan gizli bir bilgi değildir, düzenli ve doğru egzersizlerden elde edilen herkesin ulaşabileceği bir beceridir. “ReaderPro- hızlı okuma” uygulaması tam da bunun için en gelişmiş ve etkili egzersiz ve çalışmalar içeren bir uygulamadır.

Bizim uygulamamız sayesinde pahalı kurslar satın almadan sadece telefon yada tablet kullanarak dikkat, çabuk okuma, hafıza gibi becerilerinizi önemli bir şekilde güçlendireceksiniz.

Uygulamamızda yer alan programlar ile düzenli olarak egzersiz yaparak, okuma hızınızı birkaç kez artıracak ve kelime dağarcığınızı önemli ölçüde artıracak ve bu egzersizlerin bilişsel yeteneklerinize kapsamlı etkileri sayesinde gerçekliğin yeni bir algı aşamasına geçeceksiniz.

Egzersizler eğlenceli bir şekilde yapılır ve zorluk seviyenize ve ilerlemenize bağlı olarak en uygun şekilde ayarlanır. Zevkle çalışın

Esnek bir hatırlatıcılar sistemi sayesinde düzenli eğitime devam edebilirsiniz. Ayrıca optimum eğitim programını da seçebileceksiniz.

Uygulamada Schulte masaları gibi etkili olduğu kanıtlanmış egzersizler ve daha başka benzersiz özel hazırlanmış egzersizler var.

Eğitim sonuçları grafiksel olarak en iyi şekilde görüntülenir.

Tüm egzersizler, farklı uzunluk ve yoğunluklarda çeşitli egzersiz programlarına ayrılır. Boş zamanlarınizda çalışabildiğiniz kadar çalışın. Düzenli olarak günde 5 dakika bile çalıştığınızda, kısa bir süre sonra, bilişsel becerilerinizde önemli bir iyileşme göreceksiniz.

✓ Kelimeleri değil, görüntüleri okuyarak sanat edebiyatının tadını çıkarın!
✓ Kolayca yeni bilgi ulaşarak, iş ve eğitim alanında rekabet gücünü artırın!
✓ TV kitaplarla değiştirerek tam hayal gücünüzü açın!

Tüm bunlara “readerpro-hızlı okuma” uygulaması ile ulaşın.

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 36 MB
Android 6.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments