Reddit v2023.30.0 MOD APK

349 0

Reddit, insanların internette en özgün ve ilginç sohbetler yapmak için bir araya geldiği yerdir—Oyun topluluklarının, nostaljik internet forumlarının, blog yazarlarının, meme yapımcılarının ve fandomların video yayıncıları, destek grupları, haber bağımlıları, koltuk uzmanları, deneyimli profesyoneller ve her türden sanatçılar ve yaratıcılar.

Aklınıza gelebilecek her konuda 100.000’den fazla toplulukla (ve internetteki yabancıların yaratıcılığı olmasaydı muhtemelen asla düşünemeyeceğiniz birkaç kişi), Reddit her şeye dalabileceğiniz ve bağlantı kurabileceğiniz yerdir. Herhangi bir konuda insanlar.

Reddit’te bulacağınız birkaç şey…

■ Binlerce topluluk
İster son dakika haberleri, spor, TV fan teorileri veya internetin en sevimli hayvanlarının bitmeyen bir akışıyla ilgileniyor olun, Reddit’te sizin için bir topluluk var.
■ Kahkahalar, lol’lar ve bol bol gülünçlük
Memler, ölçek için muzlar, ağaçlara zımbalanmış ekmekler, kedi videoları ve daha fazla absürt ve garip bir şekilde emici buldukça zamanın izini kaybedin.
■ Sizi içine çekecek tartışmalar
Gerçek aksiyon her zaman yorumlarda. Reddi’nin tartışma konuları, topluluk üyelerinin yorum, mizah ve içgörü sağlamak için atladıkları yerdir.
■ Toplum içinde sormaya korktuğunuz soruların yanıtları
Tarifler, sokak modası, kariyer yardımı, fitness planları ve daha fazlası – yapmak istediğiniz her şey için fikirler ve ilham alın.
■ Canlı video akışları, sohbetler ve konuşmalar
İnsanların şu anda ne yaptığını bilmek ister misiniz? Akış videoları, canlı sohbetler ve canlı sesli sohbetler, o anda insanlarla bağlantı kurmanın çeşitli yollarını sunar.
■ Hemen hemen her konuda kitle kaynaklı bakış açıları
Ürün eleştirmenleri, müzik eleştirmenleri, spor hayranları veya doge meraklıları – ilgilendiğiniz her şeye takıntılı ve değer veren insanları bulun.
■ Anonim profiller, böylece
Reddit’te kim olduğunuzu siz (işiniz, arkadaş sayınız veya sosyal statünüz değil) tanımlarsınız.
■ Çok ve çok sayıda kedi

MOD Özellikleri:

  • Ana sayfa ve subredditlerdeki reklamlar kaldırıldı.
  • Yorumlardaki reklamlar kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 116 MB
Android 7.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

Reklamsız linkler sadece VIP üyelere özeldir. VIP hakkında bilgi için tıklayınızGiriş Yap

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments