Root Explorer v4.11.3 Patched APK

Kök Explorer kök kullanıcılar için nihai dosya yöneticisidir. Android dosya sisteminin bütününü erişin (zor veri klasörü dahil!).

Özellikler birden fazla sekme bulunur, Google Drive, Box, Dropbox ve ağ (SMB) desteği, SQLite veritabanı görüntüleyici, Text Editor, çoklu seçim rar arşivleri, ayıklamak, oluşturmak ve zip ya da tar / gzip dosyaları ayıklamak, komut, arama, yeniden monte yürütmek, izinleri, yer imleri, “Birlikte Aç” MD5, tesis, kısayollar oluşturabilirsiniz sembolik bağ oluşturmak, görüntü minik dahil APK ikili XML görüntüleyici, değişim dosya sahibi / grup (e-posta, bluetooth vb ile) dosya göndermek.

Için hızlı, samimi destek sadece bize e-posta: support@speedsoftware.co.uk

Biz her zaman uygulaması ile olabilecek herhangi bir sorun ile yardımcı olmaya çalışacağız. Biz o zaman bir geri ödeme olabilir yardımcı olamazsa, hiçbir soru sordu.

22,000+ beş yıldızlı derecelendirme söyleyecektir rağmen çoğu insan çok memnun müşteri olduğunu. Eğer çoğu insan app ne düşündüğünü iyi bir fikir almak için mümkün olduğunca çok sayıda yorum okudum emin olun.

Biz hala eski 24 saat geri ödeme politikası saygı. Eğer uygulaması ile memnun değilseniz Yani, sadece 24 saat içinde bize e-posta ve bir geri ödeme olabilir. Biz indirdiğiniz zaman Google tarafından size gönderilen e-postalar bulabilirsiniz sipariş numarası, bilmek gerekir.

Neden uzlaşma? Özgün ve iyi olsun!

Yeni izinler:

Tam ağ erişimi – ağ ve bulut erişimi için gereklidir. Hiçbir bilgi internet üzerinden bize geçirilir.

Ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz hesapları – istenirse Google Drive SDK tarafından kullanılmış yeni bir hesap eklemek için. Hiçbir değişiklik mevcut hesaplar yapılır ve hiçbir detayı hesap adı dışında erişilebilir.

Cihaz üzerinde hesapları bulun – Google Drive giriş için mevcut hesapları listelemek için kullanılır.

Uyku önlemek – onlar kesintiye değil çok uzun işlemleri sırasında cihazın uyku durdurmak için kullanılır.

MOD Özellikleri:

  • Ücretli uygulama ücretsiz kullanım için patchlendi.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 4 MB
Android 4.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments