Secure VPN v4.1.12 VIP APK

3258 1

Secure VPN, ücretsiz VPN proxy hizmeti sağlayan yıldırım hızında bir uygulamadır. Herhangi bir konfigürasyona gerek yoktur, sadece bir tuşa tıklayın, İnternet’e güvenli ve anonim olarak erişebilirsiniz.

İnternetin güvenliği ve güvenliği söz konusu olduğunda, Secure VPN önemli bir araçtır. Bağlantınızı şifreler, böylece üçüncü taraflar çevrimiçi etkinliğinizi izleyemez ve bu da onu tipik bir proxy’den daha güvenli hale getirir.

Amerika, Avrupa ve Asya’yı içeren küresel bir VPN ağı kurduk ve yakında daha fazla ülkeye yayıldık. Çoğu sunucunun kullanımı ücretsizdir, bayrağa tıklayabilir ve istediğiniz zaman sunucuyu değiştirebilirsiniz.

Neden Güvenli VPN’i seçmelisiniz?
✓ Çok sayıda sunucu, yüksek hızlı bant genişliği
✓ VPN kullanan uygulamaları seçin (Android 5.0+ gereklidir)
✓ Wi-Fi, LTE / 4G, 3G ve tüm mobil veri taşıyıcılarla çalışır
✓ Kesin kayıt tutmama politikası
✓ Akıllı sunucu seçimi
✓ İyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü, birkaç AD
✓ Kullanım ve zaman sınırı yok
✓ Kayıt veya yapılandırma gerekmez
✓ Ek izin gerekmez

Dünyanın en hızlı güvenli sanal özel ağı olan Secure VPN’i indirin ve hepsinin tadını çıkarın!

Güvenli VPN bağlantısı başarısız olursa endişelenmeyin, düzeltmek için şu adımları uygulayabilirsiniz:
1) Bayrak simgesine tıklayın
2) Sunucuları kontrol etmek için yenile düğmesine tıklayın
3) Yeniden bağlanmak için en hızlı ve en kararlı sunucuyu seçin

Büyümesini sürdürmek ve daha iyi hale getirmek için öneri ve iyi bir puan almanızı umuyoruz 🙂

VPN ile ilgili tanıtım

Bir sanal özel ağ (VPN), özel bir ağı genel bir ağ üzerinden genişletir ve kullanıcıların, bilgi işlem cihazları doğrudan özel ağa bağlıymış gibi paylaşılan veya genel ağlar üzerinden veri gönderip almasını sağlar. Bu nedenle, VPN üzerinden çalışan uygulamalar özel ağın işlevselliğinden, güvenliğinden ve yönetiminden yararlanabilir.

Bireysel İnternet kullanıcıları, coğrafi kısıtlamaları ve sansürü atlatmak için veya kişisel kimlik ve konumu korumak amacıyla proxy sunuculara bağlanmak için işlemlerini bir VPN ile güvence altına alabilir. Bununla birlikte, bazı internet siteleri coğrafi kısıtlamalarının aşılmasını önlemek için bilinen VPN teknolojisine erişimi engeller.

VPN’ler çevrimiçi bağlantıları tamamen anonim yapamazlar, ancak genellikle gizliliği ve güvenliği artırabilirler. Gizli bilgilerin ifşasını önlemek için VPN’ler tipik olarak tünel oluşturma protokolleri ve şifreleme tekniklerini kullanarak yalnızca kimliği doğrulanmış uzaktan erişime izin verir.

Mobil sanal özel ağlar, VPN’nin bir uç noktasının tek bir IP adresine sabitlenmediği, bunun yerine hücresel taşıyıcılardan gelen veri ağları gibi çeşitli ağlarda veya birden çok Wi-Fi erişim noktası arasında dolaştığı ayarlarda kullanılır. Mobil VPN’ler, kolluk kuvvetlerine, bir mobil ağın farklı alt ağları arasında seyahat ederken bilgisayar destekli gönderme ve suç veritabanları gibi görev açısından kritik uygulamalara erişim sağladıkları kamu güvenliğinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

MOD Özellikleri:

  • VIP özellikler aktif.
    Not: Serverlerin yüklenmesi için ilk seferde herhangi bir VPN’ye bağlanıp uygulama girin. Daha sonra VPN’yi kapatıp uygulamayı kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 10 MB
Android 5.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

Reklamsız linkler sadece VIP üyelere özeldir. VIP hakkında bilgi için tıklayınızGiriş Yap

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Roosphx fan
Roosphx fan
1 yıl önce

Helal abime