Story Bit v1.6.3 Pro MOD APK

351 0

Story Bit, durum ve hikaye videosu düzenlemeyi inanılmaz derecede eğlenceli (ve Basit) hale getirir. Çarpıcı bir video kolajı oluşturucu oluşturun – bir tasarım uzmanı olmasanız bile!

Herhangi bir sosyal platform için müzikli şablonlar kullanarak bir Hikaye oluşturun. StoryBit, şık yazı tipleri ve Sesler ile animasyonlu durum, hikaye kolajı yapmanızı sağlar. Şaşırtıcı Insta hikayelerinizi ve Instagram gönderilerinizi hemen şimdi özelleştirmek için bir parmağınızı uzatın!
StoryBit, kolayca düzenleyebilen ve Hemen İndirebilen ve hikayenizi benzersiz ve yaratıcı hale getirebilen Basit ve Şık Şablonlar sunar.

Kaynakları Vurgulayın:
★ 1000’den fazla özelleştirilebilir animasyonlu instagram şablonu. Bir insta hikaye sanatçısı olmaya çalışın!
★ Sadece birkaç resim seçin, en beğendiğiniz şablonu seçebilirsiniz. Saniyeler içinde çarpıcı bir ig hikayesi oluşturabilirsiniz.
★ Fırça, Aşk, Filmler, İndirim, Fotoğraf Çerçevesi vb. dahil olmak üzere farklı kategori stilleri.
★ Her hafta daha fazla animasyonlu hikaye ve gönderi şablonu ekleniyor.!
★ hikaye, boyut sorunu hakkında endişelenmeden ve resimlerinizi kesmeye veya kırpmaya gerek kalmadan IG’ye yükleyebilmeniz için mükemmel bir boyuta kavuşur.

Takip Edilmesi Kolay Eğitimler:

• İyi tasarlanmış bir animasyonlu Instagram hikaye şablonu seçin.
• Resimlerinizi içe aktarın ve Instagram stili filtrelerle geliştirin.
• Özelleştirilmiş stiller ile metinleri değiştirin.
• Instagram, Facebook, Whatsapp, vb. için yüksek çözünürlüklü hikaye paylaşın.

Uygulamanın nasıl kullanılacağına ilişkin yönergeler için uygulama içi eğitim videolarını izleyin.

Hesap Gerekmiyor:
StoryBit hikaye oluşturucuyu indirin ve kolaylıkla diğer platformlar için insta hikayeleri veya video kolaj hikayeleri oluşturmaya başlayın.

İzinlerimiz hakkında:
Photo Editor Pro, fotoğrafları düzenleyip kaydedebilmemiz için fotoğraflarınızı okumak için “READ_EXTERNAL_STORAGE, WRITE_EXTERNAL_STORAGE” izinlerini ister. Bu izni başka bir amaç için kullanmayız.

Sorumluluk Reddi:
“Instagram” adının telif hakkı Instagram’a aittir. Bu uygulama yalnızca Instagram uygulaması için hikayeler oluşturmanıza yardımcı olur.

Bu uygulamadaki tüm içerik (Müzik ve Görüntüler) ve Tüm telif hakkı materyali kredisi Saygın Sahiplerine gider, Size eğlence için bir platform sağladık. Bu uygulama veya İçerik (Müzik ve Görüntüler) ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa, [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

MOD Özellikleri:

  • Pro özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 25 MB
Android 5.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

Bir cevap yazın