Streamlabs v3.2.0 Prime APK

Streamlabs, içerik oluşturucular için # 1 ücretsiz yayın uygulaması ve akış aracıdır. Twitch, YouTube, Facebook ve daha fazlası gibi en büyük sosyal canlı video akış platformlarına sadece birkaç dokunuşla canlı yayın yapın!

Epik oyun deneyimini izlediklerini ve günlük maceraları gerçek zamanlı olarak yayınladıklarını izlerken dünyanın her yerinden insanlarla sohbet edin. Streamlabs Prime aboneliği ile akışınızı bir sonraki seviyeye taşıyın ve aynı anda çoklu platform yayını ve temalar gibi özel özelliklerin kilidini açın.

HERHANGİ BİR PLATFORMA AKIŞ
Başka bir sosyal canlı video akışı ağına katıldığınız diğer uygulamaların aksine, Streamlabs mevcut Twitch veya Youtube kanallarınıza bağlanır, böylece istediğiniz zaman canlı olarak yayınlayabilir ve hayranlarınızla sohbet edebilirsiniz!

AKIŞ VİDEOSU VEYA EKRANINIZ
Ne akışı ve nerede özgürlüğü. Ne yaptığınızı, kiminle olduğunuzu veya POV’nizden neler olduğunu göstermek için ön ve arka kameralar arasında geçiş yapın veya mobil oyunları yayınlamak için telefonunuzun ekranını paylaşın.

AKIŞLARINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN
Yeni mobil temalarımızla akışınızı özelleştirin. Birkaç kolay tıklamayla güzel bindirmeler ekleyerek akışınızı benzersiz hale getirin.

TÜM WIDGET’LERİNİZ
Mobil akışınıza dahil etmek istediğiniz widget’ları seçmeniz yeterlidir, gerisini biz hallederiz. Mevcut widget’lar arasında Uyarı Kutusu, Sohbet Kutusu, Etkinlik Listesi, Bağış Bileti, Kavanoz, Bağış Hedefi ve daha pek çok şey var!

BAĞLANTI KORUMASI
Kendi özel sunucunuzu Streamlabs Cloud’da barındırın. Bu, mobil gerçek zamanlı akışınızın bağlantısının kesilmesini, akışınızın çevrimdışı olmamasını ve tüm değerli görüntüleyenlerinizi kaybetmemesini sağlar. Prime’a sınırsız bant genişliği ve özel sunucu ücretsiz olarak dahildir.

Streamlabs Mobil Uygulamasını kullanarak yalnızca birkaç dokunuşla akış gerçekleştirin ve deneyimlerinizi dünyayla paylaşmaya başlayın.

Streamlabs’ı kullanarak binlerce yaratıcıya katılın ve hemen yayına geçin!

Hayranlarınız bekliyor.

Mod Özellikleri:

  • Prime özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 11 MB
Android 4.3 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
İyi takipçi
İyi takipçi
4 ay önce

Paket yükleyici hatası veriyor kontrol edip tekrar modlarmısın