Tempo – Music Video Editor v4.18.0 Pro APK

3405 6

Tempo şaşırtıcı efektler ve geçişler ile en iyi müzik video editörüdür. Ücretsiz bir müzik video yapımcısı olarak Tempo, düzenleme için birçok popüler temaya / özel altyazıya ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli müziğe sahiptir. Tempo, harika videolar kolayca yapmak isteyen yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir.
Tempo, temalar arasında değişen çok sayıda şablon sunar: aşk, lirik, emoji, çizgi film vb. Tempo ile videoya kolayca müzik ekleyebilir, fotoğraflar ve şablonlarla havalı videolar oluşturabilir, sihirli efektlerle çizgi film videoları yapabilirsiniz.
Ayrıca, videonuza kıvılcım katacak ve yaratıcılığınıza ilham verecek gösterişli geçişlerimizden ve benzersiz efektlerimizden etkilenmeye hazır olun.
Instagram için müzik ve fotoğrafla video oluşturmak için şimdi Tempo APP’yi indirin!

ÖZELLİKLER
• Kullanıcıların farklı gereksinimlerini karşılamak için yüzlerce yüksek kaliteli filtre;
• Özel geçiş efektleri videonuzu benzersiz kılar;
• Çoklu çekim desteklenir ve filtreleri istediğiniz gibi serbestçe değiştirebilirsiniz;
• Şık yüz çıkartmaları;
• Geniş Ekran modu;
• Yaratıcı fotoğraflarınızı / videolarınızı Facebook, Instagram’da paylaşın

Müzik Video Maker ve Efektler
Tempo, video klipleri hızlı bir şekilde kesmek / kırpmak / kırpmak / birleştirmek / tersine çevirmek / döndürmek ve kolayca müzik eklemek veya resim ve şarkıdan video yapmak için en iyi düzenleme araçlarını sunar.
Fotoğraflarınızı canlandıracak tonlarca şaşırtıcı efekt deneyebilirsiniz. Tempo’nun video efektleri, kısa videoları düzenlemek için mükemmel bir uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Tempo, videonuzu eğlenceli ve popüler hale getirmek için birçok ücretsiz müzik sunar. Buna ek olarak, videoyu parçalar halinde kesebilir, galerinizden görüntüleri birleştirebilirsiniz. Efektli en iyi müzik video editörü: Instagram için müzik ve pic ile video düzenleme!

Video Düzenleme Uygulaması
Tempo, ekstra ihtiyaçlarınızı karşılamak için kısa video düzenleme araçları sunar, videolarınızı ve kliplerinizi içe aktarabilirsiniz, böylece video arka plan müziğiyle mükemmel şekilde eşleşebilir. Ve bu video yapımcısında seçebileceğiniz çeşitli metin stilleri ve yazı tipleri var. Harika efektler ve geçişler ile ücretsiz müzik video editörü.

Videoya Müzik Ekle
Tempo ayrıca arka plan müziği çeşitlerine sahip bir fotoğraf video yapımcısıdır, böylece bir fotoğraf videosu yaparken ihtiyacınıza uygun olanı her zaman bulabilirsiniz. Ayrıca favori beat şablonunuzu seçebilir, fotoğrafınızı ve videolarınızı yükleyebilir ve kolayca müzikli video oluşturabilirsiniz. En yeni popüler müzik eşliğinde eğlenceli kısa video klipler oluşturabilirsiniz.

Videoyu Kaydet
Tempo, kalite kaybı olmadan 720P / 1080P HD dışa aktarma sağlar. Bu kullanımı kolay klip yapımcısı, birkaç adımda resim ve şarkıdan video yapmanıza, fotoğraflarınızı ve video kliplerinizi müzik ve geçişlerle havalı videoya dönüştürmenize yardımcı olur! İstediğiniz zaman videoyu telefonunuza kaydedin veya dışa aktarın.

Video Paylaş
Daha fazla beğeni kazanmak ve yeni takipçiler edinmek için çalışmanızı Facebook, YouTube, Instagram gibi herhangi bir sosyal medyada arkadaşlarınızla kolayca ve anında paylaşın.

MOD Özellikleri:

 • Pro özellikler aktif.
 • Ücretli templatelerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 100 MB
Android 5.0 ve üzeri

6 comments

 1. Teşekkür ederim o kadar faydalı bir site kimse yorum yapmıyor hep Türkçe hepsi Premium yorum yapıp siteye katkıda bulunalım arkadaşlar programı indiren yürümüş bir de diğer programlarında başına aynı şey gelip bu kısır döngüde devam ediyor 🙃😂👍

  1. Teşekkürler 🙂

   1. İndirme linkini bulamıyorum 😢

    1. 3 adet link var kırmızı zaten linkler

 2. İlk başta hepinize sonsuz teşekkür ederim. Mum ile arasak bulamayacağımız uygulamalar paylaşıyorsunuz. Emeklerinize sağlık, saygılar…

 3. Eyvallah kardeşim teşekkür ederim

Bir cevap yazın