The Wall Street Journal v5.10.0.12 Premium MOD APK

56 0

Sizin kadar hırslı uygulama ile rekabetin önünde kalın. Amerika’nın en güvenilir gazetesi olan Wall Street Journal’dan ihtiyacınız olan güvenilir içgörüleri ve derinlemesine analizleri alın-1889’dan beri eşsiz raporlarla dünyanın dört bir yanındaki kilit karar vericileri sağlıyor.

WSJ uygulamasını bugün indirin ve Wall Street Journal’ın en son News Moving Borsası pazarlarının dünyaca ünlü kapsamı ve işleri etkileyen iş dahil olmak üzere ödüllü gazeteciliğe anında erişim alın.

Basit ve kullanımı kolay olan WSJ uygulaması, ihtiyacınız olan güvenilir bilgilere anında erişim sağlar, gerektiğinde ve ne zaman ihtiyaç duyduğunuzda-gerçek zamanlı alıntılardan ve son dakika haberlerinden, iş, finans ve küresel pazarları etkileyen en son başlıklara kadar. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’dan Avrupa, Asya ve daha fazlasına kadar dünyanın dört bir yanından gelen haber gelişmeleri ve güncellemelerle ilgili uyarılar ve bildirimler alın.

Ayrıca, siyaset, görüş, dünya haberleri, yaşam tarzı, ABD haberleri, teknoloji, ekonomi ve daha fazlası dahil olmak üzere içgörülü makalelerle çok çeşitli özel bölümleri keşfedin.

Temel avantajlar şunları içerir:

(+) WSJ uygulamasına tam erişim, wsj.com ve wsj. Dergi-Ödüllü Yaşam Tarzı Yayını.

(+) The Wall Street Journal’ın Global Dijital Basımlarına Erişim Dahil olmak üzere gazeteyi okumanın birçok yolu – Avrupa ve Asya.

(+) 125 yılı aşkın emsal raporlama ve ödüllü gazetecilikle dünyaca ünlü bir gazeteden güvenilir bilgiler.

(+) İş, pazarlar, politika, görüş, dünya haberleri, ABD haberleri, ekonomi, teknoloji, yaşam tarzı, finans ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli özel site bölümlerine sınırsız erişim.

(+) Gerçek zamanlı stok teklifleri, küresel pazar verileri ve birleşme ve satın alımlar dahil olmak üzere ekonomi kapsamına sahip dünyaca ünlü iş ve finans haberleri.

(+) Wall Street Journal’ın uzman bilgileri, derinlemesine analiz ve bilinçli yorumlarla birlikte küresel manşetler, son dakika haberleri kapsamı ve gerçek zamanlı piyasa alıntıları.

(+) Yeni Özellik: Haber Beslemesi Nedir: Wall Street Journal’ın ödüllü gazeteciler tarafından küratörlüğünde gerçek zamanlı bir haber akışı-gün boyunca iş, finans, politika ve ekonomi boyunca mutlaka bilgilendirilmesi gereken küresel haberleri ortaya koyuyor.

(+) Yeni özellik: Makaleleri doğrudan mobil cihazınızdan yazdırma yeteneği.

(+) Yeni özellik: Daha sonra okumak için makaleleri kaydedin ve paylaşın.

(+) Nerede olursanız olun hırslı kalmanızı sağlayan çevrimdışı okuma.

(+) En sevdiğiniz gazetecileri takip etme yeteneği de dahil olmak üzere, son haberler, son başlıklar, hikayeler geliştirme ve canlı güncellemeler için uyarılar ve bildirimler.

(+) Gerçek zamanlı stok teklifleri, şirkete özgü metrikler, tarihsel paylaşım performansı, grafikler ve daha fazlası ile birlikte makalelerde mevcut olan sorunsuz bir şekilde entegre pazarlar.

(+) Dünyanın dört bir yanından en son manşetleri ve son dakika haberlerini alın, daha sonra tasarruf etme ve okuma yeteneği ile anında kullanılabilir. Nerede olursanız olun, bilgilendirilmiş kalın.

Mod Özellikleri:

  • Premium özellikleri aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 42 MB
Android 5.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments