Tranit Çeviri v1.6.7.14 VIP APK

58 0

Tranit, Hintçe çeviriyi ve 100’den fazla yerel dil çevirisini destekleyen güçlü bir çeviri uygulamasıdır. Hepsi bir arada çevrimiçi çeviri uygulaması olarak bir saatlik çeviri aktarım sunucusu için ödeme yapmanıza gerek yok.

Ekran çevirisi, sesli çeviri, dosya çevirisi, web sayfası çevirisi vb. Dahil zengin çeviri özellikleriyle seyahat eden, iş yapan ve öğrenen herkes için vazgeçilmez bir tercümandır.

Çarpıcı Özellikler
★ Tüm Dil Desteği
Tranit, İngilizceyi Hintçeye çevirmenizi (hindi ko english me translate karna hai), İngilizceyi Malayalamaca çevirmenizi, İngilizceden Pencap metnine çevirmenizi, İngilizceden Marathit e çevirmenizi, İngilizce’den Tegulu’ya yazım çevirisini ve çevirisini sağlayan Hindistan’ın yerel dil çevirisinde uzmandır. İngilizceden tamile. Bu arada, Japonca’dan İngilizce’ye çeviri, İngilizce’den Türkçe’ye çeviri, İngilizce’den Korece’ye çeviri vb. Dahil olmak üzere diğer küresel diller de desteklenmektedir.

★ Sesli Tercüman: Konuş ve Sesli Çeviri
Çeviri uygulaması, kullanıcıların konuşmasına ve sesi metne çevirmesine (sesle yazma) olanak tanır. Ardından otomatik ses tercümanı, kullanıcı tarafından yapılan ses girişini hızlı ve doğru bir şekilde tanıyacak, doğrudan belirlediğiniz dile çevirecek ve metinden sese özelliği sayesinde çeviri sonucunu yüksek sesle okuyacaktır.

Sesli tercüman tüm diller, Hintçe’den İngilizce’ye sesli çeviri, İngilizce’den Urduca sesli çeviri, Hintçe’den Kannada’ya sesli çeviri, Hintçe’den Telugu’ya sesli çeviri, İngilizce’den Hintçe’ye ses çevirmeni, Hintçe’den Malayalam’a ses çevirmeni ve özgürce konuşmanıza yardımcı olacak diğer tüm dil çevirilerini destekler yabancı konuşmacılarla ve dil engellerini yıkmak

★ Ekran çevirmeni / Kayan Top Tercümesi
Herhangi bir uygulamada veya web sayfasında çevirmek istediğiniz herhangi bir metne çeviri yüzen topunu sürükleyin ve hedef çeviri bir saniye içinde görüntülenecektir. Otomatik ekran çeviricisindeki “Tümünü Çevir” özelliğini etkinleştirmek ve akıcı sayfa çevirisinin keyfini çıkarmak için yüzen topa çift tıklayın.

★ Kamera Çevirici / Resim Metin Çevirmeni
Akıllı OCR özelliği ile, herhangi bir metin, metin girişine gerek kalmadan mobil kameranız kullanılarak doğrudan çevrilebilir. Tüm dosya ve görüntü biçimlerindeki herhangi bir metin otomatik olarak algılanabilir ve çevrilebilir.

★ Metin Çevirmeni / Sohbet Çevirmeni
Çeşitli sosyal uygulamaları kullanarak arkadaşlarınızla sohbet ederken, Tranit konuşma balonlarının ve giriş kutularının metnini hızlı bir şekilde çevirmenizi sağlayarak yabancı dilde arkadaşlarınızla iletişiminizi sorunsuz hale getirir.
>> Bubble Text Translator: Yüzen topu sohbet balonları içeriğine veya bir metin paragrafına sürükleyin.
>> Giriş Kutusu Çevirisi: Kayan topu giriş kutusundaki metne sürükleyip bırakın, çevrilir.
>> Pano Metni Çevirisi: Metni kopyalayın ve çevirmek için yüzen topu tıklayın

★ Ekran Tercümanı
Başkalarıyla sohbet etmek için sosyal ağı kullanıyor olsanız da, tarayıcıda bir sayfaya erişiyor da olsanız, Tranit, çeviri uygulamalarına geçmeden yabancı dilleri anında hedef dilinize çevirmenize yardımcı olur.

★ Dosya Tanslator
Doc, pdf & txt word dosyası ve xls, rtf gibi diğer dosya formatları dahil olmak üzere tüm dosya formatları desteklenir.

★ Çeviri sonuçlarının toplanması
Çeviri sonuçlarınızı favorilere ekleyin ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde gözden geçirin.
Bu şekilde bir yabancı dil öğrenmeye ve tranit’i çevrimiçi diktatörünüz olarak kullanmaya çalışabilirsiniz.
Tranit, kaynak dilinizi akıllıca algılar ve metni ve kelimeleri ihtiyacınız olan dile otomatik olarak çevirir.

MOD Özellikleri:

  • VIP özelliklerin kilidi açıldı.
  • modded by roosphx

    Not: VIP özelliklerin aktif olması için Facebook hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 13 MB
Android 4.4 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments