VidMate – Video Downloader v4.4903 Premium MOD APK

3103 4

VidMate APP, YouTube, Facebook, Vine, Vimeo, Dailymotion, TikTok vb. Dahil 1000’den fazla web sitesini destekleyen en iyi indirici olarak nihai seçiminizdir. Video ve müzik indirme işlevinin yanı sıra, böylesine kullanışlı bir indirici ayrıca en yeni dizileri, TV şovlarını da sağlar. ve HD formatında filmler ve ücretsiz canlı televizyon çevrimiçi izleme.

Her türlü videoyu bulup çevrimdışı oynatmak üzere indirmenize yardımcı olacak, medya dosyalarınız için mükemmel indirme arkadaşı ve en iyi yöneticiyi mi arıyorsunuz? İşte sizin için doğru olan muhteşem VidMate video indiricisi!

VidMate APP’nin Özellikleri

Sınırsız ücretsiz indirme
Her şeyi ücretsiz çevrimiçi indirin ve çevrimdışı eğlenmek için yanınıza alın. Hollywood, Bollywood filmlerinden kendi yaptığınız kısa blog videolarına, videolara ve filmlere dünyanın her yerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ve sınırsız indirme özelliği, ücret konusunda endişelenmenize gerek olmadığı ve en sevdiğiniz videolar için kaynakları bulamamaktan durumun önüne geçebileceğiniz anlamına gelir.

Bol resim ve video siteleri desteklenir
Yukarıda bahsettiğimiz gibi, VidMate APK ücretsiz indirmesi size çeşitli filmleri çevrimdışı izleme şansı sunuyor. Bu arada, YouTube, Facebook, Dailymotion, WhatsApp, Instagram ve TikTok gibi çevrimiçi Video paylaşım platformlarından indirme erişimi de sağlıyoruz. Şarkıları, resimleri ve videoları doğrudan ve hepsini tek bir VidMate’de başkalarına geçmeden çevrimiçi olarak bulabilirsiniz.

Uygulama içi abone olun
Uygulama içi abone işlevi sizin için başka bir sürpriz. İlginç kişileri takip etmek ve yeni Keşfet kanalındaki güncel olayları takip etmek için yeni durumun ortaya çıktığı ilk anda size haber vereceğiz.

Videolar ve Filmler İndir ve Oynat
Uygulamamızın en iyi yanlarından biri, HD tam filmlere ücretsiz erişim sunmasıdır. Tümü ücretsiz olarak indirilebilen klasik Bollywood filmleri ve en son Hollywood filmleri dahil olmak üzere çeşitli sitelerden tüm filmleri toplar ve sınıflandırır. Film bölümünde daha iyi bir nimet, her filmin “Bunu beğenenler de beğenenler …” ve “aynı oyuncular” başlıklı, aynı veya benzer türden filmleri keşfetmeye yardımcı olan işlevlerdir. Bu şekilde, çevrimiçi karmaşık film listelerinde arama ve seçim yapma konusunda çok zaman kazandırır. Filmin tam olarak tercih ettiğiniz şey olup olmadığından emin değilseniz, sayfayı tıklayın ve daha ayrıntılı bilgi için kısa tanıtımlar ve fragmanlar sunuyoruz. Özellikle, herhangi bir yeni film platforma değindiğinde, kişilere tavsiyelerde bulunacak ve tavsiyelerde bulunacaktır.

Size sadece hızlı ve sorunsuz indirme deneyimleri sağlamakla kalmayıp aynı zamanda daha sorunsuz izleme deneyimleri sağlayan VidMate’in en son sürümünü deneyimleyin.

Müzik İndir ve Oynat
Müzik dinlemeyi seven kişiler için, VidMate müziği yalnızca farklı müzik uygulamaları arasında geçiş yapmaktan zaman kazanmakla kalmaz, aynı zamanda YouTube için Yüksek kaliteli (256kbps) mp3 formatında indirmeyi ve birkaç milyon albüm ve şarkıyı ücretsiz olarak destekler. İndirme hızı, sektörünün en iyilerinden biridir. Yüksek hızı ve sayısız kaynakları ile şüphesiz telefonunuzdaki en iyi müzik çalarınızdır ve hatta tercih ettiğiniz herhangi bir şarkıyı veya sesi telefonunuzun zil sesi olarak bile ayarlayabilirsiniz.

Canlı TV programları ve dizileri
Zee TV, Star World, Channel V ve Sahara Online dahil 200’den fazla kanal mevcuttur. Komediler, gerçekler ve diğer türler dahil olmak üzere farklı dillerde çok çeşitli diziler toplayan Vidmateapp.com, hiç şüphesiz dizi izlemeyi seven insanlar için bir cennet. Komedilerden belgesellere kadar tüm diziler sık ​​sık ve sorunsuz bir şekilde güncelleniyor. Otobüs durağında otobüse beklerken veya eve trenle geri dönerken olduğu gibi istediğiniz zaman çevrimiçi veya çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Beslemeler
Tercih ettiğiniz yeri ve dili seçin ve etkili öneri sistemi sayesinde özel öneriler alabilirsiniz. VidMate 2018, profilinize veya geçmiş davranışlarınıza göre ilgi alanlarınızı ve hobilerinizi daha iyi bilir ve ardından kendi çalma listenizi kişiselleştirin. Bu sayede uygulamayı her açtığınızda istediğinizi elde ediyor ve ilginizi çekecek şeyi buluyorsunuz.

Daha İyi İndirme Deneyimleri
Herhangi bir cihazdan ana sunucuya bağlantı, bağlantısının iyileştirilmesine ve indirme hızının 5 kat artmasına neden olan özel teknoloji ile yüksek frekanstadır. Açıkçası, bu teknoloji sadece ekibimiz tarafından işgal edilmiyor, çünkü diğer uygulamalar da aynı şeyi yapıyor. Ancak daha gelişmiş ve olağanüstü bir bağlantı kullanıyoruz ve VidMate’in eski sürümlerindeki hızdan bahsediyorduk. En son sürümdeki harcamayı neden kendiniz deneyimlemiyorsunuz?

Çeşitli Resim Kaynakları
Resimleri aramak ve indirmek için bir web sitesi bulamıyorken mevcut durumunuzu ifade edecek bir yaratıcı resim veya duvar kağıdınız olarak kullanmak için güzel bir fotoğraf mı bulmak istiyorsunuz? VidMate’in en son sürümü, çeşitli resim kaynakları içeren resimlere özel bir sekme sunar. Yüksek kalitede farklı türde resimler elde edin.

Mod Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.
  • Reklamlar kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 36 MB
Android 4.1 ve üzeri

4 comments

  1. Açılmıyor program.Bende sürekli durduruldu hatası veriyor.

    1. İki telefonumda da sorunsuz çalışıyor. Sizde çalışmıyorsa yine siteden Videoder, Snaptube gibi alternatifleri kullanabilirsiniz.

  2. Bende açılmıyor bu uygulma sürekli açılmadan kapanıyor.Nedeni nedir acaba

    1. İki telefonumda da sorunsuz çalışıyor. Sizde çalışmıyorsa yine siteden Videoder, Snaptube gibi alternatifleri kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın