VPNhub v3.2.1 Pro APK

VPNhub çevrimiçi gizliliğinizi korur ve IP adresinizi maskeler. 60’dan fazla ülkede bulunan binlerce sunucularımızla VPN hizmetimiz, tarama hızınızdan bir saniye bile kaybetmeden sitelere erişmenizi ve gezegenin herhangi bir yerinden yapılan tüm yayınları izlemenizi sağlar. Bu, süpersonik jet motorlu zırhlı bir araç gibi.

Günümüzün bilinen gerçeği, internetin kısıtlamalar, sansürler, gizlilik ihlalleri, güvenlik ihlalleriyle dolu olması ve kişisel verilerinizin alışverişini yapan istenmeyen kuruluşlara ev sahipliği yapmasıdır. Ne korkunç!

VPNhub sizi gerçekten güvenli ve gizli, orijinal ve ideal bir internet erişimine götüren birinci sınıf biletinizdir. Var olan en güçlü, en güvenilir ve en emniyetli VPN hizmetidir. Tam isabet!

VPNhub’ı hemen şimdi, kaydolmanıza bile gerek kalmadan deneyebilirsiniz! Devam edin ve aşağıdaki problemlere ve yaşadıklarınıza bir elveda öpücüğü verin…

… bir keresinde çadır aldınız ve ardından kamp malzemeleri reklamları bombardımanına tutuldunuz, veya
… yurtdışında iken yaşadığınız ülkeden haberlere erişmek istediniz ama engellendiniz, veya
… bir keresinde bazı çevrimiçi kumar sitelerini ziyaret ettiğinizden bankanız tarafından reddedildiniz, veya
… yerel bir kafede, vb. yerlerde Wi-Fi kullandığınızdan kişisel bilgilerinizi çaldırdınız.

Görüyor musunuz, ister küçük rahatsızlıklar, utanç verici skandallar, isterse de hayatı mahveden sonuçlar olsun VPNhub, yukarıdaki sorunların hepsi ve daha fazlası için kesin bir çözümdür.

Tabii ki piyasada başka VPN’ler de var. Onlardan bir çoğu sizi izleyerek, kayıtlarınızı tutarak veya verilerinizi satarak kazanç elde ediyor. Bizler, kullanıcılarımızı ilk sıraya koyup Premium hizmet satışımızın onlara fayda sağladığı bir iş anlayışıyla hareket ediyoruz.

Standart Özellikler: 
* Yerel VPN Sunucuları
* Askeri Seviyede Şifreleme
* IP Adresinizi ve Konumunuzu Gizleyin
* Site Engellemelerini Aşın
* Herkese Açık Wi-Fi Ağlarına Güvenle Erişin

VPNhub Premium içinde bulunanlar: 

* Global Video Yayını
* 60+ Fazla Konumda Sunucu
* Masaüstü Uygulamaları
* Aynı Anda Birden Fazla Cihaz
* En Yüksek Hızlar ve Sıfır Veri Sınırı

* Global Video Yayını İzleme Engellemesini Kaldırın

Nerede olursanız olun dilediğiniz ülkeden TV, film ve canlı maç yayınları izleyin. VPNhub IP adresinizi gizler, size dilediğiniz VPN sunucusundan bağlanabilme imkanı verir.

* Site Engellemesi ve Sansürleri Aşın

Giderek artan sansür ve bilgi kontrolü ile, internet karanlık bir yermiş gibi görülüyor. 

* Herkese Açık Wi-Fi Ağlarında Bilgilerinizin Ele Geçirilmesinden Kaçının

Herkese açık Wi-Fi ağları kullanmak çok risklidir. Sadece ne yaptığınızı görebilecek davetsiz misafirler riskiyle karşı karşıya kalmazsınız, aynı zamanda insanlar parola ve fotoğraflar gibi kişisel bilgilerinizi de görebilirler. VPNhub, herkese açık Wi-Fi ağlarında tüm iletişiminizi şifreler.

* Gizlilik Koruması ve Konum Maskeleme

İnternet Hizmet Sağlayıcınız ziyaret ettiğiniz her sitenin günlük kaydını tutar. Bunu diğer VPN’ler de yapabilir. VPNhub kesinlikle yapmaz, hem de hiç! Verilerinizi tüm şifreli global sunucularımıza yönlendirerek gerçek konumunuzu maskeleriz.

Standart kullanıcılar, Amerika Birleşik Devletleri sunucularımıza sınırsız erişime sahiptir. Bu, başlamak için iyi bir noktadır ancak neden tek bir konumda kalasınız ki? Daha da ileri gidin. Global olun. Premium aboneliğe sahip olun ve Avusturya’dan Avustralya’ya, Malezya’dan Meksika’ya veya İngiltere’den BAE’ne ve daha da ileriye en uzak yerlerden 60’dan fazla ülkeden sunuculara erişim elde edin.

VPNhub’ı bugün kurun ve tüm interneti parmaklarınızın ucuna alın. Hiç parmak izi bırakmadan!

VPNhub; Firefox, Chrome, Safari, Brave, UC Browser, Proxy Browser ve Opera Mini de dahil olmak üzere tüm web tarayıcılarıyla uyumludur.

MOD Özellikleri:

  • Pro özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 22 MB
Android 6.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mrt
Mrt
1 ay önce

Açılmıyor. Diğer versiyonu da aynıydı. Bir kere açılsa bir daha açılmıyor. O bir kere de baya bekleyince açılıyor falan böyle karmaşık.

Kerim Bayer
Kerim Bayer
17 gün önce
Reply to  roosphx

Hocam paketi yükleyip, uygulamayı kuruyorum.Ancak uygulamaya girince bağlanamıyorum.Server olarak yalnızca Amerika Dallas’ı gösteriyor.Sorun uygulamada mı yoksa cihazımda bir sorun olduğunu düşünmüyorum..

Kerim Bayer
Kerim Bayer
17 gün önce
Reply to  roosphx

Hocam apk yı indirip uygulamayı kuruyorum.Ancak uygulamaya girince bağlanamıyorum.Server olarak yalnızca Amerika Dallas’ı gösteriyor.Sorun uygulamada mı yoksa cihazımda bir sorun olduğunu düşünmüyorum…

Kerim Bayer
Kerim Bayer
17 gün önce
Reply to  roosphx

O zaman neden bağlanamıyorum ya anlamış değilim

Zvonek
Zvonek
12 gün önce

Uygulama çalışmıyor. Üstye premium yazıyor fakat sadece dallas Server aktif ona da girmiyor. Uygulama takılıp kalıyor. Test ettim diyorsunuz ama herkes bu sorunu yaşıyor. Aynı şey touch vpn uygulamasında da var.