V Recorder – Ekran Kaydedici v7.0.7 VIP APK

2049 1

V Recorder, aynı zamanda güçlü bir all-in-one video editörü, android için istikrarlı bir ekran kaydedici / oyun kaydedici / video kaydedici. VideoShow Kaydedici, 600 milyondan fazla kullanıcıyla aynı VideoShow uygulaması ekibi tarafından oluşturulur. Dünya çapında 10.000.000 kullanıcı tarafından seçilen, kullanımı kolay en kolay ekranlı video kayıt cihazıdır.

VideoShow Recorder oyun oynarken oyun kaydetmenize, tek dokunuşla ekran yakalamanıza ve filtreler, efektler, müzik eşliğinde video düzenlemenize izin verir. Kullanıcılara köklendirme ve kayıt süresi sınırı olmadan yüksek kaliteli video ve temiz ekran görüntüsü sunmak bizim görevimizdir. VIP kullanıcılarımıza gelince, filigran kullanmadan daha da fazla sıvı deneyimine ve kayıt videosuna sahip olabilirsiniz.

** Anahtar Avantajlar **
➤ Yüksek Kalite ve Özelleştirilmiş Ayarlar:
✓RecordingKayıt kaydederken veya yakalarken çerçevesiz video için kayıt penceresini kolayca gizleyebilir, en boy oranını geniş ekran, dikey veya kare olarak değiştirebilirsiniz. Bu.
✓Phone Telefonunuzdaki herşeyi ses ile kaydetmeye başlamak için sadece bir dokunuş alır, herhangi bir zamanda duraklatmak / devam ettirmek için tek bir dokunuş.
✓ Basit arayüzü, oynarken oyun kaydetmek, video görüşmeleri veya canlı gösteriler kaydetmek, ekran görüntüleri yakalamak ve görüntüleri düzenlemek çok kolay.
✓PortraitBiz, hem dikey hem de yatay video yönelimi sağlayan 1440p Çözünürlük, 12.0Mbps Kalite, 60 FPS, HD modu sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve net ve pürüzsüz bir video veya ekran görüntüsü kaydetmek için video ayarlarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

➤Güçlü Kayıt ve Profesyonel Video Düzenleme:
✓Çeşitli filtreler: Videolarınızı benzersiz hale getirmek için pürüzsüz / beyazlatıcı / ince / tanrıça / doğal gibi modaya uygun filtreler sunuyoruz.
✓Sevimli çıkartmalar: komik çıkartmaları / GIF / memes / emoji teması simple basit adımlar ile popüler bir video yapabilirsiniz.
✓Monoton temalar: Biz tüm fırsatlara uyacak Noel / macaron / değerli not içeren 100’den fazla ayrıntılı ücretsiz temalar var.
✓Tam lisanslı binlerce müzik: İnternetten müzik indirebilir veya cihazınızdan yerel şarkılar ekleyebilirsiniz. Kendi sesinizi bile kaydedebilir veya videonuzu daha da serin hale getirmek için çizgi film karakterleri / robotlar gibi ses efektlerimizi kullanabilirsiniz.
✓Video Ücretsiz video düzenleyici: Kayıt kliplerinizi kolayca kesip ayırın / birleştirin / ayırın / tersine / çoğaltır / döndürün / kolajlayın / sıkıştırın / geçiş yapın / kırpın.
✓Control Hız Kontrolü: Videonun hızını değiştirmek için hızlı hareket / yavaş hareket kullanın. Arka plan resmini dikey videoya eklemekten çekinmeyin veya bulanıklaştırın.
✓Brush Sihirli Fırça: Orijinal bir video yapmak istediğiniz her şeyi çizmek için ekrana dokunun. Videoyu GIF’e dönüştürebilirsiniz. V Recorder size sıcak videolar yapmak için en profesyonel düzenleme araçlarını sunar.

Recording Kayıt kliplerinizi sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın:
Recor V Kayıt Cihazı, telefon ekranınızı HD moduna veya hızlı moda kaydedebilir. İhtiyacınız olan modu seçin.
Mic Ayrıca, kişiselleştirilmiş bir video oluşturmayı kolaylaştıran mikrofonu otomatik olarak kaydedebilirsiniz.
RecordingGizli oyun yeteneklerinizi YouTube / Facebook / Twitter / Instagram adresinde yayınlayarak daha fazla kişiye gösterebilirsiniz.
Films Filmlerinizi, TV şovlarını veya spor etkinliklerini kaydederek hikayenizi arkadaşlarınızla paylaşın.

V Recorder ekran video kaydedici, kullanıcılarımızı memnun etmek için daha fazla işlev geliştiriyor. Android için yüksek kaliteli ekran kaydedici sağlayan en iyi ücretsiz ekran kaydedici yapmak için varız. Sesli V Kaydedici, sizin için ideal bir hd ekran kaydedici olacaktır. VideoShow gibi en iyi ürün ve hizmeti sunuyoruz. Ses ve editör ile V Kaydedici- Ekran kaydedici, akıllı telefonunuz ile tüm değerli anları yakalayan, ekran görüntüleri yakalama ve görüntüleri düzenleme iyi bir uygulama. Hemen indirin ve harika bir deneyim yaşayın!

Mod Özellikleri:

  • VIP özellikler aktif.
  • Bütün reklamlar kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 68 MB
Android 5.0 ve üzeri

1 comment

Bir cevap yazın