Wallet v8.5.345 Premium APK

2209 2

Cüzdan, bütçenizi esnek bir şekilde planlamanıza ve harcamaları izlemenize yardımcı olur, böylece kontrolünüzde kalırsınız ve gelecekteki hedeflerinize ulaşırsınız. Güvendiğiniz insanlarla birlikte, birden fazla para birimi, banka ve finans kurumu arasında aktif olarak planlarınızı yapın ve yönetin. Maliyetlerinizi tam kontrol edin ve elde tutun. ŞİMDİ İNDİRİN!

WALLET’İ KİMLER KULLANMALI

Kolaylıkla gerçek zamanlı olarak takip edilebilir somut ve temiz bütçe hedefleri için not defterlerinizi ve kağıtlarınızı bırakın. BudgetBakers tarafından geliştirilen Wallet, sadece harcama takip ya da bütçelenlendirme uygulaması değil, işlerinizi şimdi kontrol altına alan ve gelecekte – bir ay, bir yıl veya on yıl – akıllı kararlar almanıza olanak sağlayan bir uygulamadır.

Cüzdan, finansal durumunuzla ilgili sürekli bilgi edinmenizi ve uzun vadede kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olan 1. günden itibaren finansmanınızı kontrol etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Wallet’ı Ne Özel Yapar:

Otomatik Banka Güncellemeleri – İşlemler güvenli ve otomatik olarak bankanızla eşlenir, bütçenizle akıllıca kategorize edilir. Dünya çapında 4.000 ortak banka ile her kuruşu hesap etmek zorunda kalmayacak ve zamandan çok tasarruf edeceksiniz.

Esnek Bütçeler – Bütçeler geleceği planlamanız için size yardım eder. Wallet değişen finans koşullarına göre akıllıca tepkiler vererek başarmaya ihtiyaç duyduğunuz her ne olursa, ödemeniz gereken borç, satın alınacak araba veya emeklilik tasarrufu gibi hedeflerinize ulaşmanıza olanak sağlar.

Kolayca anlaşılır raporlar, grafikler ve mali durum izlenimleri size dava edilebilir mali durum, banka hesabı, kredi ve nakit kartlar, borçlar ve nakit para konusunda açıklık getirir.

Seçili hesapların paylaşımı – Seçili hesaplar aile, arkadaş ya da çalışma arkadaşlarından bütçe üzerinde birlikte çalışmaya kimin ihtiyacı varsa onunla paylaşılabilir. Herkes Android, iPhone veya Web gibi herhangi bir platform üzerinden katkı sağlayabilir.

Diğer özelliklerin listesi: birden çok para birimi desteği, otomatik bulut eşitleme, fatura ve garanti takibi, kategoriler ve taslaklar, jeo-harita işlemleri, hastagleme, alışveriş listeleri, CSV/XLS/PDF formatına dönüştürme, borç yönetimi, PIN güvenliği, yönetmelikler, bildirimler ve daha fazlası.

MOD Özellikleri:

  • Premium özelliklerin kilidi açıldı.
  • Gereksiz izinler / servisler devredışı bırakıldı.
  • Analytics / Crashlytics devredışı bırakıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 25 MB
Android 5.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

2 comments

  1. Başkan banka uygulaması sonuçta ve senin düzenlenen sayesinde premium olmuş. Sana bu konuda guvenmemiz mümkün mü. Coonnect sağlayan bağlantının ismi “KUPA” olması çok manidar geldi bana reis kusura bakma

    1. Bir sorun olacağını sanmıyorum ama ben modlamadığım için yüzde yüz garanti veremiyorum siz bilirsiniz.

Bir cevap yazın