Weather Live v7.7.3 Premium APK

1141 0

Çevrenizdeki ve dünyanın dört bir yanındaki hava durumunu tek bakışta kontrol edin.
Doğru hava durumu tahminine güvenin ve programınızı yaklaşan hava olaylarına göre ayarlayın. Uygulama kendinizi zaten dışarıdaymış gibi hissettireceğinden pencereden dışarı bile bakmanız gerekmeyecek!

Havanın tahmin edilmesi bazen zordur. Bu hatasız hava durumu uygulaması, nerede olursanız olun günün herhangi bir vakti veya önünüzdeki 7 gün için yalnızca simgelere tıklayarak ayrıntılı bir hava tahmini bulmanıza olanak tanır:
– Mevcut ve “Hissedilen” sıcaklık
– Yıldırım izleyici
– Rüzgâr hızı ve yönü
– Basınç ve yağış bilgileri
– Gün doğumu/gün batışı saati
– Hava Durumu Radarı ve Yağmur haritaları
ve canlı animasyonlar ve grafiklerin eşlik ettiği diğer kullanışlı hava durumu verileri.

Sizinle ilgili olan hava durumu bilgilerini almak için ayrıntılı veya derli toplu düzen arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Dahası uygulamayı açmadan bile hava durumu tahminini kontrol edebilirsiniz. Görsel açıdan çekici bir widget, ekranınıza kolayca entegre edilir. Ayrıntılı, tam boyutlu bir widget seçin veya yalnızca temel hava durumu bilgileriyle ana ekranınızı olabildiğince sade tutun.

Premium sürüme geçin ve planınızın süresi boyunca etkileşimli hava durumu haritalarına erişim sağlayın. Ek olarak, Premium kullanıcı olun ve cihazınızda reklamsız hava durumunun tadını çıkarın.

Farklı abonelik seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz:
* Ücretsiz deneme süresinin bitiminden önce aboneliği iptal etmediğiniz sürece, ücretsiz deneme süresine sahip abonelik otomatik olarak ücretli olanla yenilenir.
* Google Play Store’daki hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman ücretsiz deneme sürümünü veya aboneliğinizi iptal edin ve ücretsiz deneme dönemi veya ücretli abonelik sona erene kadar premium içeriğin keyfini çıkarmaya devam edin!

Temel (ücretsiz) sürümdeki bazı ek özelliklerin (UV indeksi, günlük hava durumu tahmini, Güneş ve Ay, Yıldırım izleyici, Görüş, Hava Kalitesi İndeksi gibi) sınırlamalara tabi olduğunu lütfen aklınızda bulundurun. Bu sınırlamalar da değişikliğe tabidir.

Bu uygulamayı indirerek, Apalon Apps Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası’nı kabul ediyorsunuz.

Sade ve basit bir canlı hava durumu uygulaması, size dünyanın herhangi bir bölgesindeki hava durumu hakkında bilmeniz gereken her şeyi hemen cihazınızın ekranında gösterecek.
Güzel piksellerin ve hatasız hava durumu tahmininin kusursuz dengesinin tadını çıkarın!

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 31 MB
Android 5.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

Reklamsız linkler sadece VIP üyelere özeldir. VIP hakkında bilgi için tıklayınızGiriş Yap

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments