Weather Underground v6.8.1 Premium APK

Hava, mikro iklim seviyesinde. En yakın hava istasyonunuzdan kesin güncel koşullar ve aşırı yerel güncellemelerle hiper hava tahmininizi alın. 250.000’den fazla kişisel hava durumu istasyonundan gelen hava durumu verileri ve tescilli bir tahmin modeli ile Hava Yeraltı, size gerçekten hiper-yerel düzeyde en hassas hava tahminini verir. Nexrad kasırga ve fırtına izleyici ve Doppler radar teknolojimiz sayesinde mevcut koşulları keşfedin, Nexrad ağımızdan hava durumu verileri, NOAA’dan özelleştirilebilir hava durumu uyarıları ve çok daha fazlasını edinin. Her zaman hazırlıklı olacaksınız.

HAVA DURUMUNU İNDİRMEK İÇİN 5 NEDEN

– Hava durumu uyarıları ve fırtına radarı: konumunuz için şiddetli hava uyarıları alın ve şiddetli hava haberleri için kasırga izleyicimize ve fırtına radarımıza güvenin – aşırı yağmur veya sürpriz bir kuraklık olsun, her zaman mikro iklime hazır olacaksınız.
– Hyperlocal hava koşulları: yerel hava istasyonunuzdaki mevcut koşulları ve gelecekte 10 güne kadar saatlik / günlük tahminleri takip edin; bunlar yağmur ve hassas hava durumu haberlerini içerir.
– En ayrıntılı yerel hava durumu verileri: hava haritaları, yerel Doppler radar görüntüleri, sıcaklık güncellemeleri, “Hissedilen” rüzgar hızı, rüzgar yönleri, bugün yağmur birikimi, nem ve basınç gibi en iyi hava durumu verileriyle güncellemeler alın.
– Diğer coğrafi veriler: en yakın kişisel hava istasyonunuzda hava kalitesi endeksimiz, UV endeksimiz, gün doğumu ve gün batımı zamanları ile yerel hava durumunuz ve mikro iklim hakkında daha fazla bilgi edinin ve haber alın.
– Özelleştirilmiş deneyim: uygulamanızı aydınlık ve karanlık modları ve çeşitli harita türleri ve birimleri ile ayarlayın.

HAVA DURUMUNDA BENZERSİZ ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN

Nexrad radar teknolojisi ve şiddetli hava durumu uyarılarıyla etkileşimli hava haritaları:

– Mobil cihazlardaki en etkileşimli hava haritaları, farklı hassas hava bindirmeleri, kişisel hava istasyonları, Nexrad radarı, NOAA ve uydu görüntüleri, ısı ve sıcaklık haritaları ve yağmur birikimi arasından seçim yapmanızı sağlar.
– GOES-16’nın yüksek çözünürlüklü uydu ve bulut örtüsü görüntüleri ile NOAA’nın verileriyle güçlendirilmiş sofistike hava durumu görselleştirmeleri.
– Kasırga izleyicimiz ve fırtına radarımızla aşırı hava koşullarına dikkat edin ve her zaman şiddetli hava uyarılarıyla hazırlıklı olun.

Doğru hava durumu verileriyle oluşturulan hiper-yerel tahminler:

– 250.000’den fazla PWS en doğru yerel hava koşullarını bildirir. Kendi mikro ikliminiz için hassas hava durumu radar görüntülerini görselleştirin.
– Diğer hava servislerinin tahmin oluşturmak için güvendiği havaalanı hava istasyonları arasındaki boşlukları doldurmak için yapılmıştır – yani verilerimiz mahallenizdeki gerçek veri noktalarından üretilir. Böylece gerçek zamanlı yağmur birikimi, hassas polen tahmini ve yerel mevcut koşullarınızı yansıtan sıcaklık bilgisi elde edersiniz.

Premium’a abone olun!

– Yıllık abonelik satın alarak hava durumu uygulamanızdaki tüm reklamları yeni sürüme geçirin ve kaldırın.
– Akıllı Tahminlere erişin: açık hava aktiviteleriniz için ideal hava koşullarınızı ayarlayın, size ne zaman gideceğinizi söyleyelim.
– Gelecek 15 güne kadar Genişletilmiş Saatlik Tahminleri görüntüleyin.

Weather Underground aboneliğinizi istediğiniz zaman Google Play hesap ayarlarınızdan iptal edebilirsiniz, aksi takdirde otomatik olarak yenilenir. Bu, başka bir ücret alınmasını önlemek için herhangi bir abonelik süresinin bitiminden 24 saat önce yapılmalıdır. Abonelik ödemeleri, satın alma işleminizin onaylanmasından ve her yenileme döneminin başlamasından sonra Google Play hesabınıza yansıtılır. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza ve Kullanım Şartlarımıza bakın.

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 31 MB
Android 6.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments