Zero – Oruç Takibi v2.45.02 Plus APK

2070 5

Zero, dünyanın en popüler oruç uygulamasıdır.
Sağlıklı oruç araçlarına sahip sezgisel bir izleyici.
Sağlığınızı iyileştirmek için aralıklı oruç gücünün kilidini açın.

Zero’nun danışmanlık ekibi, oruç protokollerimize ve içerik oluşturmamıza rehberlik eden Baş Tıbbi Memurumuz Dr.Peter Attia da dahil olmak üzere dünyanın önde gelen doktorlarından ve araştırmacılarından bazılarını içerir.

Hangi diyeti takip ederseniz edin, keto veya düşük karbonhidrattan basit kalori sayımına kadar sağlıklı kilo hedeflerinize ulaşın ve Zero’nun uzman rehberliği ve içeriği sayesinde oruç tutmanın tüm uzun ömürlü faydalarının kilidini açın.

ÜCRETSİZ SIFIR ÖZELLİKLERİ

ZAMANLAYICI – Hedefinizi belirleyin, zamanlayıcıyı başlatın, yolda kalın. Motive olmanız için hatırlatmalar ve bilgilerle baştan sona sizinle olacağız.

ÖĞRENİN – Baş Tıbbi Memur Dr. Peter Attia tarafından küratörlüğünde sürekli büyüyen içerik kütüphanemizle hızınızı artırın.

İSTATİSTİK – Apple Sağlık ile senkronize seçeneği ile, ilerleme grafik ve seyahat haritası. Oruç uygulamanızla nasıl geliştiklerini görmek için kilo, dinlenme kalp atış hızı ve uyku gibi sağlık belirteçlerini izlemenize yardımcı olacağız.

DERGİ – Oruçlarınız sırasında nasıl hissettiğinizi düşünün. Trendlerinizi takip edebilmeniz ve zaman içinde ayarlayabilmeniz için ruh halinizi grafiklendireceğiz.

ZERO PLUS PREMIUM ÖZELLİKLERİ
Zero Plus ile oruç tutmanın tüm faydalarının kilidini açın.

ÖZEL PLANLAR – Kişiselleştirilmiş bir protokol ve uzman ekibimizin uyarlamalı önerileri ile oruç hedeflerinizi hızla takip edin.

PREMIUM İÇERİK – Dr.Peter Attia gibi oruç uzmanlarından gelen sürekli büyüyen, özel bir video, makale, ses segmenti ve Soru-Cevap kütüphanesi ile gürültüyü azaltın.

HIZLI BÖLGELER – Temel metabolik kilometre taşlarına ulaşmak için motive olabilmeniz için vücudunuzda neler olduğunu bilin.

İLERİ İSTATİSTİKLER – Oruç yolculuğunuzu planlayın. Her oruç bölgesinde geçirdiğiniz zamanı takip edin. Oruç uygulamanızın diğer sağlık belirteçleriyle nasıl ilişkili olduğunu görün. Eğilimleri tespit edin ve hedefte kalmak için davranışınızı ayarlayın.

SIFIR SIFIR – Tüm bu zamanlar boyunca aklınıza bir soru gelir, Ask Zero yardım etmek için burada. Oruç sorularınızı gönderin, sonra Dr.Peter Attia gibi uzmanlardan cevap alma şansı için ayarlayın. Cebinizde uzman olmaktan daha iyi ne olabilir?

ÖZEL AYARLAR – Oruç ihtiyaçlarınız en popüler ön ayarlardan daha benzersiz olduğunda, kendi ön ayarlarınızı oluşturabilirsiniz. Oruç türünüzü adlandırın ve favorilerinize kaydedin.

ANNE MOTİVASYONU İLERİ DERGİ – Aç mı hissediyorsunuz? Ruh halinizi günlüğe kaydedin ve özel Oruç Meditasyonları dahil duyarlı içerikler alın.
Zero ve Zero Plus ile önde gelen doktorlardan ve araştırmacılardan bilime dayalı hızlıca hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

• Gişe rekorları kıran filmler için hazırlanırken Hugh Jackman ve Halle Berry gibi ünlüler tarafından kullanılan 16 SAAT HIZLI veya 16: 8 Aralıklı Hızlı

• Dr. Satchin Panda (Salk Enstitüsü) tarafından yapılan araştırmaya dayanan CIRCADIAN RHYTHM FAST, 13 saatlik bu hızlı gün batımı, yeme pencerenizi vücudunuzun saatiyle hizalamak için gün batımından başlıyor. Sıfır, sizin için günlük gün batımını otomatik olarak hesaplar.

• 18-SAAT HIZLI veya daha gelişmiş bağlantı elemanları için 18: 6

• Diğer popüler oruçlar arasında OMAD (günde bir öğün), 20: 4 hızlı ve 7 güne kadar özel oruçlar bulunur

• Kilometre taşlarınızı kutlamak ve motive kalmak için ROZETLER kazanın

• GROUP FASTS ve özel etkinliklerden sorumlu olun

En sevdiğiniz oruç protokolünü seçin ve Zero, kilonuzu senkronize etmek, kalp atış hızınızı ve uykunuzu senkronize etmek için GOOGLE FIT entegrasyonu ile Android telefonunuzdaki ilerlemenizi takip edecektir.

MOD Özellikleri:

  • Plus özelliklerin kilidi açıldı.
  • modded by roosphx

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 51 MB
Android 5.0 ve üzeri

Reklamsız linkler sadece VIP üyelere özeldir. VIP hakkında bilgi için tıklayınızGiriş Yap

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
If salih
If salih
2 yıl önce

Merhaba öncelikle apk için teşekkürler. Ancak orucu bitirmiyor, program çöküyor. Cihazım poco f2 pro 8/256

If salih
If salih
2 yıl önce
Reply to  roosphx

Merhaba gelişme oldu mu

If salih
If salih
2 yıl önce
Reply to  roosphx

Düzelmiş. Çok teşekkür ederim