Zoomerang v2.8.8.0 Unlocked MOD APK

1381 0

Zoomerang, ONE-BUTTON ile adım adım eğiticilere sahip en basit video yaratıcısıdır. Müzik videonuzu TikTok ve Instagram’ın yıldızı yapmanıza yardımcı olacaktır. Basit adımları izleyerek harika videolar oluşturmak için 100’den fazla eğiticimizi kullanın. Hemen indirin ve yakalamaya başlayın. Kayıt veya hesap gerekmez. Doğrudan uygulamadan TikTok, Likee, Instagram, Snapchat veya diğer platformlarda paylaşın veya daha sonra paylaşmak için videonuzu kamera rulonuza kaydedin.

Adım adım EĞİTİMLER
Ünlü şarkılar içeren en trend öğreticileri bulabilirsiniz. En zor videoları çekmenize yardımcı olmak için düzenli olarak yeni eğiticiler ekliyoruz. Eğitimler sayfasından videoyu seçin ve en sevdiğiniz videoyu saniyeler içinde yeniden oluşturun. Eğitim bölümünde, ekranda emojiler ve trend olan metin videoları olan sert geçişli videolar yayınlıyoruz. TikTok veya Likee’den en sevdiğiniz meydan okumayı bize göndermekten çekinmeyin, bununla ilgili bir eğitim yapacağız.

ETKİLERİ
Müthiş müzikle bağlantılı 100’den fazla özel efekt bulacaksınız. En sevdiğiniz şarkıyı videoya ekleyin ve uygulamanın özel efektler eklemek için analiz etmesine izin verin. Göz alıcı efektlerimiz olan video klipler her zaman TikTok ve Instagram’ın üstündedir.


Zoomerang Pro Aboneliği:
Zoomerang Pro hesabını edinin ve videolarınıza en iyi efektleri ve geçişleri uygulamaya başlayın. En havalı PRO eğitimlerini çekin ve TikTok ve Instagram’da öne çıkın. Reklamsız çekim ve düzenleme deneyiminin keyfini çıkarın. Başlangıçta Zoomerang PRO aboneliğini ücretsiz olarak deneyeceksiniz. Her hesap için bir ücretsiz deneme sınırınız var. Bu süreden sonra sizden nominal bir abonelik ücreti alınır.

EKSTRA FAYDALARI
Videolarınızı düzenli olarak yayınladığımız çok aktif ve ilgi çekici TikTok (1.3 M +) ve Instagram (1.4 M +) hesaplarımız var. Zoomerang’dan bahseden her gönderiyi kontrol ediyoruz ve Instagram hikayemizde öne çıkma şansı yüksek ve en iyileri kalıcı olarak sayfaya gönderilecek.

MOD Özellikleri:

  • Ücretli özelliklerin kilidi açıldı.
  • Reklamlar kaldırıldı.
  • Watermark kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 81 MB
Android 5.0 ve üzeri

Reklamsız linkler sadece VIP üyelere özeldir. VIP hakkında bilgi için tıklayınızGiriş Yap

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments