YouTube ReVanced Extended v19.11.38 Magisk Modülü APK

4829 9

Android telefonlar ve tabletler için resmi YouTube uygulamasını edinin. En yeni müzik videolarından oyun, eğlence, haber ve daha fazla türden trendlere kadar dünyanın neler izlediğini görün. Sevdiğiniz kanallara abone olun, arkadaşlarınızla paylaşın ve herhangi bir cihazdan izleyin.

Yeni bir tasarımla sevdiğiniz videoları her zamankinden daha kolay ve hızlıca keşfetmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bir simgeye hafifçe dokunmanız veya önerilen videolar, abonelikleriniz ya da hesabınızda geçiş yapmak için ekranı kaydırmanız yeterlidir. Favori kanallarınıza abone olabilir, oynatma listeleri oluşturabilir, videoları düzenleyip yükleyebilir, yorumlar ve paylaşımlarla kendinizi ifade edebilir, bir videoyu TV’nizde yayınlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Üstelik hepsini uygulamanın içinden yapabilirsiniz.

MOD Özellikleri:

 • Reklamlar kaldırıldı.
 • Arkaplanda oynatma açık.
 • HDR ekrana sahip olmayan telefonlar için bile HDR video özelliği.
 • Varsayılan çözünürlüğü seçme.
 • Ses ve parlaklık için kaydırma kontrolleri.
 • Maksimum çözünürlük aktif.
 • Videoyu tekrar etme.
 • Video hızını ayarlama.
 • Video & MP3 indirebilme!

Bilgilendirmeler

 • Video indirmenin aktif olması için aşağıdaki linklerden video indirmek için olan uygulamayı kurun. Ardından YouTube’yi kapatıp açtıktan sonra uygulamanın içindeki indirme butonundan video + mp3 indirebilirsiniz.
 • Magisk sürümün rootsuz sürümden farkları: Orijinal YouTube uygulaması yerine geçmesi, Google Play’den güncelleme bildirimi almaması ve hesaba giriş için MicroG gerekmemesidir. Eğer telefonunuzda Magisk & root yoksa buraya tıklayarak rootsuz başlıktaki kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Kurulum

 1. Öncelikle aşağıda vermiş olduğum APK’yi cihazınıza kurun. Daha sonra aşağıda vermiş olduğu Magisk modüllerinden hangi ikonlu olanı istiyorsanız onu Magisk modülü olarak kurun.

İndirme Linkleri

Android 8.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla!


Video & MP3 indirme modülü

Vanced’in yeni versiyonuyla beraber istediğiniz programı kullanarak indirme yapabilirsiniz. Ben aşağıya PowerTube ve SnapTube’nin linklerini koyacağım. İndirme yapabilmek için “Ayarlar > Vanced Ayarları > Çeşitli” kısmına girip indirme butonunu açtıktan sonra “Ayarlar > Vanced Ayarları > Gelişmiş Ayarlar” kısmından hangi indiriciyi kullanmak istiyorsanız onun paket adını yazarak indirme yapabilirsiniz.

9 comments

 1. kesinlikle çok başarılı

 2. dostum çok basarılısın tesekkür ederim lucly patcheri indirdiğimde 2 tikte yamalıydı sadece modülü kurdum sonra download modülünü kurdum gayet iyi çalışıyorlar çok tesekkürler

 3. Ben anlamadım bu işlemleri yaptıktan sonra telefona root atıyoruz. Anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Hangi başlıkta olduğuna dikkat edersen anlarsın dostum, Magisk modülü olanı kurmaya çalışıyorsun

 4. Teşekkürler sorunsuz yükledim tüm özellikleri çalışıyor emeğine sağlık

 5. Ben Herseyi doğru yaptığıma eminim fakat çalışmıyor

  1. O zamana rootsuz sürümünü kullan.

 6. Bende çalışmadı. Lucky patcher ayarlarını yaptıktan sonra magisk den başaralı yüklendi mesajını alıyorum. Yeniden başlatıyorum telefonu ama uygulama gelmiyor.

Bir cevap yazın