SmartTube Next v17.61 APK

392 0

SmartTubeNext, Android TV’ler ve TV kutuları için gelişmiş bir reklam ücretsiz YouTube uygulamasıdır. Özellikler: Reklam Yok | SponsorBlock | Ayarlanabilir oynatma hızı | 4K ve daha yüksek | 60fps | HDR | Google Hizmetleri gerektirmez | Yararlı uluslararası topluluk.

Özellikler

Erteleme
SmartTubeext, herhangi bir reklam pankarı, preroll reklamlar veya reklam artışları göstermez. Sadece bunları önlemeye çalışmaz, aynı zamanda herhangi bir reklam görüntüleyemeyecek şekilde programlanmıştır, bu nedenle YouTube hiçbir şey kaydıramaz. Bu aynı zamanda reklamlara veya beyaz listeye izin veremeyeceğiniz anlamına gelir. Bazı YouTube kanalları videolarında sponsorlu mesajlar içerir, bunlar da atlanabilir, aşağıdaki SponsorBlock’a bakın.

Sponsorblok
SmartTubeext bir sponsorblok entegrasyonu içerir. SponsorBlock web sitesinden:

SponsorBlock, YouTube videolarındaki sponsor segmentlerini atlamak için açık kaynaklı bir kitle kaynaklı tarayıcı uzantısı ve açık API’dır. […] Uzatma, bir gizlilik koruma sorgu sistemini kullandığını bildiği sponsorları otomatik olarak atlar. Ayrıca, abone olmak için tanıtım, outros ve hatırlatıcılar gibi diğer kategorileri atlamayı da destekler [ve müzik videolarındaki müzik dışı parçalar].

Ayarlarda hangi kategorileri atlamak istediğinizi seçebilirsiniz. Tarayıcı eklentisinin aksine, SmartTubeNext’te yeni segmentler gönderemezsiniz (TV’ler ve TV uzaklıkları bu tür kesin işlemler için harika cihazlar değildir).

Döküm
Telefonunuzdan (veya diğer cihazlardan) video yayınlamak için bu cihazı TV’nize bağlamanız gerekir. Orijinal YouTube uygulamasının aksine, SmartTubeNext aynı WiFi ağındayken otomatik olarak görünmez. Akıllı telefonunuzu ve TV’nizi nasıl bağlayabilirsiniz:

SmartTubenext’i açın ve ayarlara gidin
“Link Cihazları” na gidin (2. seçenek)
YouTube uygulamanızı telefonunuzda açın, Ayarlar> TV’de izleyin
TV kodunu kullanarak bağlanın ve TV’nizden kodu girin

Resim (PIP)
SmartTubeext, PIP modunda video çalmayı destekler. Bunun, Ayarlar> Genel> Arka Plan Oynatma> Resim altında etkinleştirilmesi gerekir. Video oynatırken eve bastığınızda ve Ayarlar> Genel> Arka Plan Oynatma (Aktivasyon) ‘da etkinleştirildiyseniz video PIP moduna girecektir.

Hızı Ayarla
Oynatma hızını, oyuncunun üst sırasındaki hız göstergesi simgesine (gösterge) basarak ayarlayabilirsiniz. Bu videolar arasında hatırlanıyor. Bazı hızlar vaka çerçevesi düşebilir, bu bilinen bir konudur.

Sesli arama
Global sesli aramayı etkinleştirmek için SmartTubeNext ile birlikte ek bir uygulama yüklenmelidir. Bu köprü uygulaması, sistemin orijinal YouTube uygulamasını açma ve bunun yerine SmartTubeNext’i açma girişimlerini engelleyebilir. Bunun çalışması için orijinal YouTube uygulamasını kaldırmalısınız. Bunun berbat olduğunu biliyoruz, ancak fikrinizi değiştirirseniz her zaman yeniden yükleyebilirsiniz. Köprü uygulaması başlatıcınızda görünmeyecek ve doğrudan başlatamazsınız; Yalnızca sistemin sesli araması ile dahili olarak kullanılır. Bazı cihazlarda, arama yaparken açıkça “YouTube” demeniz gerekir (örneğin sadece “sevimli kediler” yerine “YouTube sevimli kediler” deyin).

Amazon Fire TV’de, sesli arama desteğini etkinleştirmek için:
Orijinal YouTube uygulamasını kaldırın (Amazon Firetv Stick’te kök gerekmez)
Amazon Köprüsü SmartTubeNext uygulamasını indirin ve yükleyin: _https: //kutt.it/stn_bridge_amazon (örneğin AFTVNews için İndirici aracılığıyla)

Diğer tüm Android cihazlarda, bunu etkinleştirmek için ne yazık ki kök gereklidir:
Cihazınızı köklendirin (belirli cihazınız için bir kılavuz arayın)
Kök kullanarak resmi YouTube uygulamasını kaldırın (ADB Shell PM Kaldır Com.google.android.youtube.tv)
ATV Köprüsü SmartTubeNext uygulamasını indirin ve yükleyin: _https: //kutt.it/stn_bridge_atv (örneğin AftvNews için indirici aracılığıyla)

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 22 MB
Android 4.2 ve üzeri

Reklamsız linkler sadece VIP üyelere özeldir. VIP hakkında bilgi için tıklayınızGiriş Yap

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments